DPJ - 1. díl

4. března 2011 v 22:09 | Denny |  DPJ - Epizody

01) Počátek dobrodružství

New bark, město ležící na okraji oblasti Johto bylo ještě ukryto pod rouškou noci, když se v malém domků na kraji města ozval hlasitý zvuk budíku v podobě malé Pidgey. Mladý chlapec jménem Denny otevřel oči a uchopil budík se kterým praštila o zeď, ten se roztříštil na desítky malých kousků.

,,Haló, stalo se něco?" zeptal se známý hlas jeho matky, Clair.

,,Ne, jenom mi spadl budík," ušklíbl se Denny a nohou schoval rozházené součástky pod postel. Hned nato na sebe navlékl oblečení, které měla připravené na židli a vyrazila dolů za svojí matkou.

,,Tak co, už se těšíš na cestu?" řekla usměvavá Clair a podala jí teplý toast. Denny poděkoval a zanedlouho ho měl celý v sobě.

,,Tak já už vyrazím," řekl z ničehož nic a podívala se na hodiny.

,,Budeš mi chybět, ale i přesto doufám že zažiješ stejně zábavnou cestu jako já. Měj se hezky," rozloučila se Clair a svým synem a pevně ho objala. Denny věděl, že jí už dlouho nebude moct obejmout, a tak se také zapojil do dojemné chvíle. Za okamžik sebral z botníku svůj batoh a vyšel z domu. Naposled se ohlédl a rozeběhnul se do laboratoře.

,,Snad to stihnu," řekl si Denny, když konečně dorazil před laboratoř, kde stála nějaký dívka.

,,Konečně jsi tu," řekla a odhodil si vlasy z obličeje.

,,Will, poprvé si někde v čas, tak se moc nevyjadřuj," usmál se Denny a společně vešli prosklenými dveřmi do laboratoře.

,,Ahoj, konečně jste dorazili," usmál se profesor Elm a odkryl stůl s třemi pokebally.

,,Já ti říkala, že jdeš pozdě," rýpnula si Will a šťouchl loktem do Dennyho. Ten se na ní jen usmál a opět se začali věnovat profesorovi.

Profesor okamžitě začal vysvětlovat věci ohledně ,,Tak, na výběr tu jsou vodní totodile, ohnivý cyndaquil a travní chikorita. Všichni tihle pokemoni ovládají základní útoky. Dostanete k nim pět pokeballů, příručku pro trenéry pokemonů, mapu a pokemoní encyklopedii, které se říká pokedex. Tak co? Jaké pokemony si vyberete?"

Denny s Will chvilku koukaly na stůl a nakonec oba zároveň řekli ,,Já chci....."

,,Tak počkat! Dáma má přednost," podotkl profesor Elm.

,,Tak já chci totodila," usmála se Willow a sebrala pokeball ze stolů.

,,Dobře, a ty Denny?" zeptal se profesor.

,,Teď už je to lehký výběr, Cyndaquila," rozhodl se Denny a také sebral ball ze stolu.

,,Tady máte již zmiňované věci," dodal Elm a každému z nich dal igelitku. Trenéři si ihned vyndali jednotlivé věci a uklidili si je.

,,Tak, teď vyrazte na cestu a pokud možno, tak mi volej te," řekl Elm a vyprovodil ven trenéry. Mezi dveřmi se náhle objevil rudovlasý chlapec a namířil si to ke stolů s pokebally, kde sebral ball s chikoritou.

,,Hej, co to děláš?!" křik Elm a vyrazil za chlapcem.

,,Já ho chytnu," křikl Denny a vyrazil za chlapcem. Vyskočil oknem a namířil si to přímo do na louku, kam utíkal i on.

,,Stůj!" křikl Denny a hodil před sebe pokeball ze kterého vyskočil ospalý Cyndaquil.

,,Ty chceš zápas Denny?" zeptal se zloděj.

,,Jak to že mě znáš?" otázal se zmatený chlapec a jeho Cyndaquil nechápal co se děje.

,,Chodili jsme spolu do školy."

,,Ty jsi Rocky... Rocky Moonrou!" řekl Denny a vzpomněl si na chlapce, který ve škole každého mlátil a nebyl zrovna ideální kamarád.

,,Konečně sis vzpomněl ty pako," řekl Rocky a sám před sebe hodil pokeball s Chikoritou.

,,Tak začneme zápas! Uhlíkový útok!" křikl Denny, ale Cyndaquil se na něj podíval jako jestli se nezbláznil.

,,Chyba, tohle ještě tvůj pokemon neumí! Nárazový útok!" křikl Rocky. Chikorita v plné rychlostí narazila do Cyndaquila. Ten se skutálel Dennymu před nohy, ale okamžitě se postavil na vlastní nohy.

,,Tohle je jenom začátek! Hbitý útok," rozkázal Denny. Cyndaquil se rozeběhl a začal se mizet a objevovat a pokaždé na jiných místech až konečně narazil do chikority, která prudce vrazila do Rocky.

,,Ty blblo! Listovou břitvu!" rozkázal Rocky. Chikorita vystřelila útok, který umět vůbec neuměla. Břitvy zasáhli Cyndaquila a i Dennyho. Oba se zvedli úplně naštvaný a nevěřili svým očím.

,,Tohle je moc!" vykřikl Denny a cyndaquilovi se rozhořeli plameny na zádech a z jeho tlamy vyletěli žhavé uhlíky.Ty narazili do chikority, kterou zcela odrovnali, takže nebyla schopna boje.

,,Teď jí vrať!" rozkázal Denny, ale to netušil že Rocky má tajnou zbraň a to dalšího pokemona.

,,Do toho Machope!" křikl Rocky. Před ním se objevil asi půl metrů velký pokemon s dost velkými svaly.

,,Tohle je blbý," řekl Denny, ale nehodlal se vzdát.

,,Cyndaquile použij uhlíkový útok!" Cyndaquil opět zažehl své plameny a z tlamy mu vyletěli malé rozžhavené kameny.

,,Uhni a karate kop!" řekl klidným hlasem Rocky. Machope se obloukem vyhnul žhavým uhlíkům a silou kopnul do Cyndaquila, který omdlel.

,,Na někoho si zapomněl," řekl Rocky svému pokemonovi a ukázal na Dennyho. Pokemon z toho neměl dobrý pocit, ale jelikož to rozkázal tak to udělal.

,,Nech toho," řekl Denny a dal před sebe ruce, když nad něho vyskočil Machoke a vší silou ho praštil do hlavy. Denny spadl do trávy, a když se chtěl zvednou tak ho zdolala bolest hlavy a Denny omdlel.

*****

,,Denny vstávej, jsi v pořádku?" křičela Willow tak nahlas až z toho Denny otevřel oči. Seděl v křesle a kolem něho byli do kruhu uspořádáni Profesor, Will, Cyndaquil i Totodile.

,,Co se stalo?" zeptal se ,protože měl docela okno.

,,Dostal si ránu do hlavy. Víš kdo ukradl Chikoritu?" řekl profesor Elm.

,,Ano, byl to Rocky Moonrou," dodal a pohladil Cyndaquila, který mu mezitím vlezl do náručí. Hned nato se začal zvedat z křesla.

,,Kam si myslíš že jdeš?" vykřikl profesor a bylo vidět že je dost rozčílený.

,,Vyrážíme na cestu, co jiného?" odpověděl Denny a popadl Cyndaquila.

,,Fajn, až toho prevíta uvidíte, tak mu řekněte, že ten pokemon byl stejně pro něho, ale zato co udělal ať od mně nečeká žádnou pomoc," řekl naštvaný profesor a vyprovodil oba trenéry ven.

,,Měj te se hezky a zavolejte," dodal a prásknul s dveřmi.

,,Tak vyrazíme ne?" zeptal se Denny a vykročil ven z města. Will mu nic neodpověděla a jen tak potichu si začala vykračovat za ním.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 マーガレット マーガレット | Web | 6. března 2011 v 14:41 | Reagovat

pěkný =D

2 Naty Naty | Web | 13. března 2011 v 19:57 | Reagovat

vyzerá to dobre :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.