Denny's pokémon journey - 1. série -Start Journey

13. března 2011 v 12:43 | Denny
Premiera: 4.3.2011
Autor: Denny

Mladý trenér Denny Summers a jeho kamarádka Will vyrážejí na cestu stát se trenérem pokemonů. Jejich prvním krokem je vybrat si svého prvního pokemona. Hned nato Denny potká svého rivala, který nehraje zrovna fér zápasy. Čtěte a dozvíte se vše =)
Premiéra: 5.3.2011
Autor: Denny

Trenéři narazili na problém s rakeťáky, kteří jdou po legendárním pokemonovi Suicunovi. Denny s Will se pustí do jeho záchrany a Denny objeví svůj skyrtý talent neboli schopnost, kterou má už od narození ale až nyní propukla. Co je to za schopnost a porazí vůbec rakeťáky?... čtěte a dozvíte se více.
Premiéra: 6.3.2011
Autor: Denny

Trenéři narazí na nádherné místo, kde se do nich pustí hejno sperow a fererow, protože Denny zachránil pokemona, kterého oni chtěli uhnat až k smrti. Poté se rozpouta hrozivá rvačka. Jak dopadne jejich boj o holé životy? Ukáže se nějaká pomoc?... čtěte =)

Název: (Doplním)
Premiéra: 9.2.201
Autor: Denny (Webmaster)

Stručný popis: Trenéři narazí na nádherné údolí zamilovaných. Will, Totodile a Cyndaquil se oddělí a Denny vyráží s Pidgey do hor. Naraží na trenéra pokemonů, který za zápas nabízí obnos peněz. Denny jeho výzvu přijme a začne zápas. Jak dopadne první zápas s Pidgey? Podaří se mu zvítězit?.... =)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.